ruční výroba přírodní kosmetiky

+420 606 058 137
info@mydlaodkiki.cz

Doprava

Zásilky s objednávkami odesíláme v intervalu dvou pracovních dní od data zaplacení resp. připsání platby na náš účet u převodu na fakturu, či od data objednání u dobírky.

Ve výjimečných případech, kdy toto nejsme z různých důvodů splnit (nemoc, chybějící zboží), neprodleně kontaktujeme kupujícího ve snaze nalézt řešení. Kontakt probíhá nejprve skrze email a v případě neodpovědi telefonicky.

Fyzicky odeslané zásilky v daný den označujeme v systému jako Vyřízené. Současně je zákazníkovi odeslán email s touto informací a v případě České pošty i s číslem zásilky pro její sledování.

Při vyřizování objednávek bereme na zřetel poznámky u objednávky, proto máte-li nějakou poznámku k dopravě, uveďte ji. Vždy se snažíme vyjít vstříc.

Maloobchodní objednávky nad 1000 Kč jsou oproštěny o náklady za dopravu v rámci České Republiky. Toto se nevztahuje na případnou dobírku, kdy se jedná o způsob platby a nikoliv dopravné.

Česká pošta

Poštovné je účtováno ve výši 75 Kč.

V případě platby dobírkou je navíc účtováno 40 Kč na pokrytí nákladů spojených s tímto druhem platby.

Česká pošta dle vlastního tvrzení doručuje většinou do 2 pracovních dnů od podání zásilky. Může se však stát, že zásilka bude putovat déle, a to hlavně v předvánoční době.

Pokud Vás doručovatel nezastihne, je zásilka uložena na nejbližší spádové poště, kde je možné si ji po určenou dobu vyzvednout.

V potvrzení o vyřízení objednávky zasíláme i sledovací číslo zásilky, pro případ, že by doručovatel nenechal ve schránce lístek.

 

Zásilkovna

Poštovné je účtováno ve výši 70 Kč.

V případě platby dobírkou je navíc účtováno 40 Kč na pokrytí nákladů spojených s tímto druhem platby.

Zásilkovna dle vlastního tvrzení doručuje většinou v rozmezí 3 až 5 pracovních dnů od podání zásilky.

Po přijetí zásilky Zásilkovnou tato komunikuje se zákazníkem napřímo a informuje jej o přijetí zásilky, jejím doručení na místo určení a o SMS kódu vyzvednutí zásilky na výdejním místě. Dobu uložení zásilky na výdejním místě je až 7 dnů a je možné ji prodloužit až na 21 dnů. V předvánočním období se doba uložení zásilky zkracuje ze 7 na 5 dnů. Uložení zásilky v Zboxu je omezeno na 3 dny.

V potvrzení o vyřízení objednávky nezasíláme sledovací číslo zásilky. Zásilkovna komunikuje se zákazníkem po přijetí zásilky napřímo.

 

Zasílání na Slovensko

Poštovné je účtováno ve výši 105 Kč.

Zásilky na Slovensko nezasíláme na dobírku. Je tedy nutné zaplatit předem a to buď převodem na fakturu či platbou kartou.

 

Osobní odběr

Poštovné stejně jako dobírkovné není u osobního odběru účtováno. Je však nutné zaplatit předem a to buď převodem na fakturu či platbou kartou.

Ve standardní lhůtě dvou pracovních dní na vyřízení objednávky je zákazník kontaktován ve snaze domluvit její předání.

Zásilku lze následně dle předchozí domluvy vyzvednout a to ve sjednaném čase na sjednaném místě – ať už v Olomouci, či osobně u nás v Hlubočkách v mýdlárně (Olomoucká 488, Dům služeb), případně na jiném sjednaném místě.

Pokud chcete zboží vyzvednout osobně, počkejte prosím na zprávu nebo telefonát od nás.

Pokud nás chcete kontaktovat rychleji, volejte v rozumné době na náš kontaktní telefon.