ruční výroba přírodního mýdla

Medové mýdlo | Mýdla od Kiki

Medové mýdlo

Mýdlo s překvapivou vůní oříšků získanou přidáním medu a včelího vosku.
pečující
velmi jemné
Suroviny ve složení | Mýdla od Kiki
vůně na pomezí medu a oříšků
Suroviny ve složení | Mýdla od Kiki
všechny typy pokožky
zejména pokožka citlivá

75 g | 80 Kč | sklademToto je první z mých receptur, kterou jsem vytvářela se zaměřením na citlivou a jemnou pokožku za současného přidání specifických přírodních surovin. Z tohoto důvodu jsem vypustila ricinový olej i éterické oleje. Namísto toho jsem sáhla po jemném bambuckém másle a včelích produktech. Výrobek je tedy postaven na základních olejích shodných pro všechny mé výrobky, které jsou dále obohaceny o bambucké máslo, včelí vosk a včelí med.

Vybrané oleje ve své kombinaci působí na pokožku příznivě, hydratují a vyživují ji a zanechávají ji příjemně vláčnou.

Med jakožto silný přírodní antioxidant pokožku také hydratuje a napomáhá jejímu hojení. Včelí vosk pak na pokožce vytváří jemný ochranný film, čímž zabraňuje jejímu vysoušení. Obé pochází od malého výrobce z České republiky.

Výsledkem je velmi jemný výrobek barvy od žluté až po žluto-hnědou s překvapivou vůní na pomezí medu a ořechů. Barva i vůně odpovídají druhu použitého medu (květový, lesní).

Suroviny ve složení | Mýdla od Kiki
Sodium Olivate (OLIVOVÝ OLEJ), Aqua (VODA), Sodium Shea Butterate (BAMBUCKÉ MÁSLO), Sodium Cocoate (KOKOSOVÝ OLEJ), Glycerin (GLYCERÍN), Cera Alba (VČELÍ VOSK), Mel (MED)
Pro prodloužení životnosti doporučujeme odkládat na mýdlenku, aby měl výrobek možnost přirozeně oschnout. Skladujte v suchu a temnu do teploty 25°C.